Přehled poskytovaných služeb

Ať už máte jakýkoliv problém v oblasti úklidu, zahrady či výškových prací jsme Vám vždy po ruce. Vyberte si ze široké nabídky námi nabízených služeb. 

Jsme si jisti, že s našimi službami budete vždy stoprocentně spokojeni.

Úklid

Vaše starosti s úklidem jakýchkoliv prostor nechejte na nás. Vyškolený profesionální personál s odbornými znalostmi a praktickými zkušenostmi je Vám k dispozici při jakékoliv úklidové práci.

 

 

Zahrada

Každá zahrada potřebuje péči, která je poměrně náročná a ne každý může zahradě věnovat tolik svého času. Dobrá péče o zahradu nekončí tím, že se jednou týdně poseká tráva. Naši zkušení zahradníci jsou Vám k dispozici při řešení jakéhokoliv problému se zahradou.

 

Výškové práce

Zajištění výškových prací profesionáli je z důvodu bezpečnosti velmi důležité. Naši zkušení horolozci jsou Vám k dispozici např. při rizikovém kácení stromů, mytí nedostupných oken anebo upevnění reklamy na nedostupná místa.

 

 

Prodej a distribuce

Nabízíme k prodeji úklidovou chemii a čistící prostředky, hygienický a papírový program, ochranné oděvy, úklidové stroje a další vybavení pro průmysl i domácnost. Poznejte sami jaký je rozdíl mezi profesionální a běžnou úklidovou chemií.

 

Plzeň, Rokycany, Klatovy, Praha, Beroun, Karlovy Vary, Žebrák, Hořovice, Příbram, Kralovice