historie společnosti

Úklidový servis – od roku 2000

Společnost KALOUS Consulting s.r.o. v rámci své nové další divize začala působit v oblastech úklidových služeb
Za dobu našeho působení na trhu úklidových služeb náš personál i společnost jako taková nasbírala mnoho zkušeností a praxe, které úspěšně aplikujeme u našich zákazníků.
 

Zahradnický servis – od roku 2010

V roce 2010 naše společnost rozšířila poskytované služby o novou divizi a začala aktivně působit na trhu zahradnického servisu. Vznik nové divize zahradního servisu doplňuje úklidový servis a umožňuje poskytnout komplexní a profesionální služby jak o interiér, tak o exteriér.
 

Výškové práce – od roku 2014

V roce 2014 došlo k rozšížení poskytovaných služeb a vznikla nová divize výškových prací. 
 
Profesně se zaměřujeme a specializujeme na akce, které vyžadují komplexní servis a jsou náročné na kvalitu a rychlost provedení. Spolu s naší silnou vůlí být nejlepšími klademe největší prostor na profesionalitu a spolehlivost.
Toto zaměření vyžaduje ucelenou znalost úklidových a zahradnických technologií, používaných chemických prostředků, rostlin, produktů, služeb a to ruku v ruce se znalostí a přehledem trhu, na kterém působíme, ale také naše neustálé zdokonalování v profesní oblasti.
 

... profesionalita – to u nás nejsou jenom pouhá slova, ale naše činy. Pojďte se s námi přesvědčit.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Nyní působíme ve městech jako jsou například: Plzeň, Rokycany, Klatovy, Praha, Beroun, Karlovy Vary, Žebrák, Hořovice, Příbram, Kralovice a další.